Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

RASPORED SV. MISA PO GROBLJIMA - BLAGOSLOV POLJA

* Uzašašće 18. 5. 2023. u 10 sati - Donje Bivolje Brdo (groblje Ljut)
* Nedjelja 21. 5. 2023. u 10 sati - Gornje Bivolje Brdo (groblje Šabuša)

(Domaćini koji su vezani za ova dva groblja u dogovoru sa svećenikom, dogovorili su sljedeće. Svake godine oba će groblja imati termine Sv. Misa i to na sljedeći način. Ove godine Sv. Misa na Uzašašće bit će samo na groblju Ljut, a nedjelju iza na groblju Šabuša. Dogodine će biti isti termini samo obrnutim redoslijedom, groblje Šabuša će Sv. Misu imati na Uzašašće, a Ljut nedjelju iza Uzašašća. Tako će se mijenjati svake godine. Iskreno i veliko hvala domaćinima na crkvenom, katoličkom i ljudskom dogovoru!

 

* Nedjelja 4. 6. 2023.   u 11 sati - Počitelj Brdo
* Nedjelja 18. 6. 2023. u 10 sati - Hotanj
                                       u 11 sati - Šuškovo Naselje (Ivanuša)
* Nedjelja 25. 6. 2023. u 11 sati - Domanovići
* Nedjelja 2. 7. 2023.   u 11 sati - Ševać Njive

NAPOMENA: Prošle je godine najavljeno da će u ove nedjelje na koje padaju Sv. Mise po grobljima, biti samo jedna Sv. Misa u župnoj crkvi i na tom određenom groblju, tj. misa na ove nedjelje u filijalama (Šuškovo Naselje i Modrič) neće biti! Stoga vas molim da pratite termine nedjeljnih Misa!