• U subotu, 30. 10. DONJE BIVOLJE BRDO  – „Košarnica“  u  14 sati

• ŠEVAĆ NJIVE – u 9 sati
  • IVANUŠA – u 10 sati
  • DONJE BIVOLJE BRDO – u 15 sati

Dana 1. svibnja je u župi Domanovići svečano proslavljen sv. Josipa Radnik, zaštitnik ove župe. Ovom svečanom danu je prethodila trodnevnica

U utorak, srijedu i četvrtak, (28., 29. i 30 travnja) je planirana trodnevnica u čast sv. Josipa Radnika, zaštitmika ove župe. Početak pobožnosti i svete mise će bit u 18 sati u župnoj crkvi.

“Ako pak Krist nije uskrsnuo, uzalud je doista naše propovijedanje, uzalud i vjera vaša” (1 Kor 15,14). Uskrsnu kako je rekao! Aleluja!

Obredi Velikog Četvrtka, Velikog Petka i Velike Subote u našoj crkvi počinju u 18 sati. Zbog već poznatih razloga, nismo u mogućnosti fizički biti prisutni na ovim obredima.

Zagrebačka nadbiskupija, kao organizator jedanaestog Susreta hrvatske katoličke mladeži (SHKM), ovime priopćuje odluku Hrvatske biskupske konferencije,

Stranica 1 od 3