Misa za poginule branitelje

Dana 7. lipnja 2023. u 10 sati, na Ševać Njivama, bit će sveta misa za poginule branitelje u akciji “Lipanjske zore 92”:

Dragan Luburić, Vinko Bošnjak, Mate Ćorluka, Mate Glavaš, Vladislav Pandžić, Josip Rajič, Srećko Kraljević, Bernard Raguž, Adolf Beno i Miro Kolak.

—————-

Dana 9. lipnja 2023. u 19 sati u župnoj crkvi na Domanovićima, bit će sveta misa za prve žrtve početka velikosrpske agresije i Hrvatske branitelje iz župe Domanovići koji su poginuli tijekom Domovinskog rata:

Dragan Raguž, Frano Beno, Martin Beno, Adolf Beno, Vilim Buntić, Pero Dalmatin, Stanko Prce, Božo Lasta, Cvitan Jelčić, Viktor Križanović i Vladimir Prce.