Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

ODOBRENE MOĆI BLAŽENOG MIROSLAVA BULEŠIĆA

169

Obznanjujem na radost i veselje cijele naše župne zajednice, a na slavu Božju i za naše spasenje!!!

Naš je biskup Petar Palić u dogovoru s porečko – pulski biskupom Ivanom Štironjom uvažio i odobrio našu molbu da dobijemo i izložimo moći “prvog stupnja” (dio svečeva tijela), blaženog Miroslava Bulešića na javno čašćenje i štovanje u našoj župnoj crkvi.

Moći će biti izložene u župnoj crkvi na Domanovićima na novom oltaru bl. Miroslava Bulešića koji je u izgradnji i koji će uz Božju pomoć i pomoć nas župljana i dobrih ljudi biti ubrzo završen.

Neka blaženi Miroslav koji je zaštitnik svećenika, krizmanika, prognanika i našeg hrvatskoga naroda, izmoli našoj Crkvi, biskupiji, župi, našim svećenicima, obiteljima, krizmanicima, prognanicima i cijelom našem hrvatskom narodu čvrstu vjeru, postojanu nadu, iskrenu ljubav i mir Božji u našim nemirnim srcima, kako bi – bilo to zgodno ili nezgodno vrijeme bez straha svjedočili za Krista i katoličku vjeru naših otaca.

BL. MIROSLAVE BULEŠIĆU, MOLI ZA NAS!