Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

UPRIZORENJE MUKE GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA – PASIJA

627

U dvorištu naše župne crkve svetog Josipa Radnika na Domanovićima, već treću godinu održat će se uprizorenje muke Gospodina našega Isusa Krista – Pasija. Ovaj Bogom nadahnuti događaj spremaju marljivi vjernici kako oni mlađi tako i stariji, od kojih svatko daje dio sebe na slavu Božju i spasenje čovjeka. Podržimo ovaj događaj, odazovimo se, jer nikada ne znamo kako, kada i po kome Bog može djelovati u našem životu, srcu i duši. Budi osoba koja promatra Isusovu muku, smrt i uskrsnuće. Budi osoba kojoj će ova Isusova muka promijeniti pogled na Boga i na ljude.

UPRIZORENJE MUKE BIT ĆE 23. 3. 2024. (SUBOTA) U 18 SATI,

U DVORIŠTU ŽUPNE CRKVE SV. JOSIPA RADNIKA NA DOMANOVIĆIMA

Povedite svoju obitelj, bližnje i prijatelje!!!

Dobro došli!!!