Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

OBILJEŽEN DAN VUKOVARA I ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA

213

U našoj župi 18. 11. 2023., Svetom Misom i paljenjem svijeća ispred župne crkve obilježen je dan žrtve Vukovara i žrtve svih mjesta hrvatskoga mučeništva i progona te svih žrtava Domovinskog rata. Svetu Misu služio je naš župni upravitelj don Tomislav Rajič za sve pokojne hrvatske branitelje i civile. Nakon Svete Mise u organizaciji mladih iz župe ili HKM-a, uslijedila je procesija s upaljenim svijećama, molitva za pokojne i polaganje svijeća. Ovu Svetu Misu i polaganje svijeća uzveličao je naš veliki župni zbor “Iustus”. Hvala svima koji su došli da zajedno molimo za naše branitelje i civile koji su svoj život položili na oltar Domovine, kao i svima koji su bili u organizaciji, a posebno mladima i djeci. Neka dobri Bog žrtvu našeg naroda prihvati za naše obraćenje kako bi Hrvati uvijek ostali u vjeri svojih otaca.