Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

DUHOVNA OBNOVA ZA KANDIDATE – BUDUĆE VOJNIKE U OS BIH

286

U našoj župi 20.11. 2023 . upriličena je duhovna priprava i ispovijed kandidata na temeljnoj obuci za popunu upražnjenih vojničkih  formacijskih mjesta u OS BiH.
Pripravu za svetu ispovijed imao je naš župni upravitelj don Tomislav Rajič koji je ujedno i vojni kapelan u vojarnama: Čapljina, Rodoč i Bijelo Polje. Nakon priprave uslijedila je sveta ispovijed i Sveta Misa. Don Tomislav se u pripravi osvrnuo na časnu službu vojnika kako vojnika u današnjem svijetu, još više na čast i dostojanstvo Kristovih vojnika koji svojim životom brane i šire Kraljevstvo Božje i mir među ljudima. Na pripravi i Svetoj Misi je bilo oko pedeset kandidata za vojnu službu kao i njihovi narednici i zapovjednici. Neka dobri Bog blagoslovi ovakve susrete i potakne mlade ljude da uvijek budu vojnici Kristovi, časni i ustrajni u širenju Kraljevstva i mira na zemlji.