PASTIRSKI POHOD BISKUPA PETRA NAŠOJ ŽUPI

Naš je biskup mons. Petar Palić, 3. 12. 2023. na prvu nedjelju došašća pohodio našu župu. Biskup je imao Svete Mise u pastoralnom centru na Šuškovu Naselju, u groblju na Modriču i u župnoj crkvi na Domanovićima. Između Svetih Misa susreo se s vjernicima koji žive u ovim mjestima te je obišao za župu važne crkvene i pomoćne objekte. Nakon Svete Mise u župnoj crkvi, biskup je u župnoj dvorani imao susret s ministrantima, mladima iz župe ili HKM-om, zborovima, lektorima, ekonomskim i pastoralnim vijećem. Ohrabrio je njihov rad, pohvalio i zahvalio za sve dobro što čine u župnoj zajednici kako bi ova župa funkcionirala na najbolji mogući način. Neka dobri Bog blagoslovi ovaj pohod i svojim blagoslovom po rukama biskupa Petra blagoslovi cijelu našu župnu zajednicu.