Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

PASTIRSKI POHOD BISKUPA PETRA NAŠOJ ŽUPI

328

Naš je biskup mons. Petar Palić, 3. 12. 2023. na prvu nedjelju došašća pohodio našu župu. Biskup je imao Svete Mise u pastoralnom centru na Šuškovu Naselju, u groblju na Modriču i u župnoj crkvi na Domanovićima. Između Svetih Misa susreo se s vjernicima koji žive u ovim mjestima te je obišao za župu važne crkvene i pomoćne objekte. Nakon Svete Mise u župnoj crkvi, biskup je u župnoj dvorani imao susret s ministrantima, mladima iz župe ili HKM-om, zborovima, lektorima, ekonomskim i pastoralnim vijećem. Ohrabrio je njihov rad, pohvalio i zahvalio za sve dobro što čine u župnoj zajednici kako bi ova župa funkcionirala na najbolji mogući način. Neka dobri Bog blagoslovi ovaj pohod i svojim blagoslovom po rukama biskupa Petra blagoslovi cijelu našu župnu zajednicu.