Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

Fra Valentin Vukoja održao duhovnu obnovu za bračne parove

361

U našoj župi 22. studenog 2023. upriličena je duhovna obnova za buduće i sadašnje bračne parove. Duhovnu obnovu predvodio je fra Valentin Vukoja, župni vikar na Širokom Brijegu. Na duhovnu obnovu odazvalo se oko sedamdeset budućih i sadašnjih bračnih parova. Fra Valentin je kroz temu obiteljskog života upozorio na pojedine stvari današnjeg vremena koje mogu pomoći, ali i uništiti obitelj. Nakon duhovnog nagovora uslijedila je sveta Ispovijed. U ispovijedanju su pomogli don Krešo Puljić, župnik u Dračevu, i don Ante Jukić, župni upravitelj u Crnču. Nakon svete Ispovijedi slavljena je Sveta misa, a liturgijsko pjevanje animirao je župni zbor mladih.

„Neka dobri Bog blagoslovi svaku našu obitelj i očuva ih od svakog zla“!!!