Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

Završena ispovijed starih i nemoćnih o svetkovini Velike Gospe!

170

Župni upravitelj je od ponedjeljka 7. 8. do srijede 9. 8. 2023., obišao i ispovjedio stare i nemoćne u našoj župi povodom svetkovine Velike Gospe. Prvi dan obišao je mjesta: Gaj, Opličići, Ivanuša, Šuškovo Naselje, Vlaka, Hotanj, Počitelj Brdo i Kućice. Drugi dan: Gornje Bivolje Brdo, Donje Bivolje Brdo, Ševać Polje, Domanovići, Modrič. Treći dan obišao je stare i nemoćne u staračkom domu na Domanovićima.

Neka dobri Bog u srca ovih ljudi ulije nadu, vjeru i ljubav po sakramentima koje su primili, a nas neka potakne na molitvu za stare i nemoćne jer se i oni mole za sve nas.

Neka vam je blagoslovljena svetkovina Velike Gospe!!!