Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

HODOČAŠĆE U GRABOVICU 9. 9. 2023. MJESTO NEVINO UBIJENIH 33 CIVILA, HRVATA, KATOLIKA!!!

173

Dana 9. 9. 2023., prolazi 30 godina od stradanja 33 civila u selu
Grabovica, samo zato što su bili hrvati i katolici.
Najstarija žrtva imala je 87 godina,
a najmlađa Mladenka Zadro svega 4 godine!!!
Kome su oni i kakvo zlo mogli učiniti?

Koliko ovakvih žrtava ima u tvojoj obitelji, iz tvoga sela, s tvog spaljenog ognjišta iz tvog rastjeranog i prognanog kraja, zar se smije njihova žrtva zaboraviti, zar imamo pravo na to i tko nam ga dade!!! Puno je nevinih Mladenki u ovoj lijepoj ali krvlju natopljenoj zemlji koje vape za molitvom. Puno ih je u svakom kutku ove zemlje ma gdje to bilo po tolikim stradanjima našeg hrvatskog naroda.

NAJAVLJUJEM HODOČAŠĆE U GRABOVICU 9. 9. 2023.
Prijave traju do 31. 8., ako bude odaziv da se barem popuni autobus (ako budu i dva na slavu Božju) onda idemo autobusom, a ako ne onda tko želi može poći privatno. Najbolje bi bilo tko želi poći na Križni put i Svetu Misu da se što prije prijavi da znamo radi organizacije (KARTA 10 KM)
.