Župa Sv. Josipa Radnika; Župni upravitelj: Don Tomislav Rajič; Adresa : Župa Sv. Josipa Radnika Domanovići, 88 305 BiH

NAŠI ŽUPLJANI MIJO I KAJA PROSLAVILI 50 GODINA BRAKA

349

Naši župljani Mijo Vukančić i Kaja r. Stijepić, 18. 8. 2023. proslavili su svojih 50 godina zajedničkog života i obnovili svoja bračna obećanja u našoj župnoj crkvi.

Mijo i Kaja su rođeni u Bulčićima općina Visoko i tu su živjeli sve do 1993. kada su morali napustiti svoje ognjište. Protjerani s rodne grude naseljavaju se na Modrič. Nakon toga jedno vrijeme sele u Drvar te se ponovno vraćaju na Modrič gdje grade kuću i tu se nastanjuju i žive sve do danas. Vjenčali su se u župi Kraljeva Sutjeska 1973., a vjenčao ih je fra Bono Arar. Mijo i Kaja imaju četvero djece i šestero unučadi. Svoju 50-tu godišnjicu braka obilježili su i proslavili u svojoj župi sv. Josipa Radnika na Domanovićima.

Neka naše slavljenike prati sreća i Božji blagoslov!!!